|ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Ruch na bydgoskim rynku wtórnym mieszkań jest raczej umiarkowany. Najszybciej sprzedają się mieszkania o powierzchni od 35 mkw do 48 mkw. Ceny tego rodzaju nieruchomości oscylują od około 135 tys. zł do około 200 tys. zł. Tego rodzaju oferty są dostępne na osiedlach Błonie, Szwederowo, czy Kapuściska. Inaczej przedstawia się sytuacja z lokalami o większych metrażach zaczynających się od 60 (...)

Wszyscy którzy chcą kupić mieszkania w Bydgoszczy przy pomocy kredytu z dopłatami tj. “Rodzina na swoim” powinny się pospieszyć. Najprawdopodobniej od kwietnia nie będzie można skorzystać z kredytu z dopłatami przy zakupie mieszkania na rynku wtórnym, taka forma finansowania będzie występować przy zakupie mieszkań na rynku pierwotnym lub przy budowie domu. Kolejnymi ogran (...)

Jak często kupując wymażone lokum typu mieszkania Bydgoszcz korzystamy z pomocą kredytu? Podobnie jak w całym kraju ok. siedemdziesiat pięć procent transakcji kupna-sprzedaży przeprowadzanych jest przy finansowaniu kredytem. Ale zupełnie inaczej wyglądają dane dotyczące ilości obciążonych nieruchomości, w Polsce tylko 8,3% nieruchomości jest obciążona hipoteką, to niewielki odsetek na tle Europy. (...)

Jeśli będziemy finansować zakup naszego wymarzonego lokum z rodzaju mieszkania Bydgoszcz przy pomocy kredytu, i chcemy mieć pewność jakie informacje o naszych zobowiązaniach kredytowych uzyskają banki możemy wystąpić do BIK o raport kredytowy. Aby otrzymać raport należy złożyć pisemny wniosek, najprościej listem poleconym przesłać go do siedziby Biura Obsługi Klienta. W pierwszej kolejności wypełn (...)

Po raz kolejny Komisja Nadzoru Finansowego dokonała nowelizacji rekomendacji S (koniec stycznia 2011r). Tym razem najbardziej dotkliwe dla wszystkich chcących posiłkować się kredytem na finansowanie inwestycji budowlanych lub chcących kupić np. mieszkanie w Bydgoszczy, mogą byś zmiany w rekomendacji 11. Rekomendacja ta dotyczy ryzyka kursowego przy kredytach zaciąganych w obcych walutach, ogranicz (...)

Wynajmując mieszkanie, np: z kategorii mieszkania Bydgoszcz możemy ustalić z właścicielem, że formą zapłaty za wynajęcie lokalu będzie przeprowadzenie przez nas remontu w tym mieszkaniu. Do indywidualnych ustaleń między wynajmującym a najemcą należy jakie środki zaangażuje lokator i jak długo z tego tytułu właściciel nie będzie pobierał czynszu. W takiej sytuacji należy pamiętać, że wartość tych (...)

Dobre wiadomości dla wszystkich chcących kupić mieszkanie w Bydgoszczy. Odpowiedzią banków na obostrzenia wprowadzone przez rekomendację S, jest wydłużenie okresu spłaty kredytów. Bank oferują kredyty na coraz dłuższe okresy, nawet 40-50 letnie. Warunkiem uzyskania kredytu na dłuższy okres jest nasz wiek. Należy to jednak dobrze przekalkulować, ponieważ dłuższy okres spłaty to r&oacu (...)

Posiadając mieszkanie w Bydgoszczy czy inną nieruchomość i potrzebując środki finansowe na inny cel niż mieszkaniowy można skorzystać z oferty banków w zakresie pożyczek hipotecznych. Forma zabezpieczenia identycznie jak w przypadku kredytu mieszkaniowego to hipoteka. Różnica polega na tym, że w umowie z bankiem nie mamy określonego celu na który spożytkujemy pożyczone pienią (...)

Biuro Informacji Kredytowej jest jedyną w Polsce insytytucją, która otrzymuje i udostępnia bankom i Spółdzielczym Kasom Oszczędnościowo Kredytowym (SKOK-om) dane na temat wszelkich zbowiązań kredytowych klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców. Nie tylko banki mają dostęp do tych informacji, każda osoba zainteresowana kupnem mieszkania w Bydgoszczy, b (...)

Niebawem przedstawimy nową witrynę internetową naszej firmy. Zdecydowaliśmy się na zmiany gdyż chcemy jeszcze w bardziej funkcjonalny sposób zaprezentować wiadomości i promocje, które na codzień proponujemy klientom kupujacym i sprzedajacym przez nas nieruchomości w Bydgoszczy i okolicy. Dodatkowo zależało nam aby w odmienny niż do tej pory sposób uwidocznić oferty, któ (...)

Kupując mieszkanie w Bydgoszczy czy w innym mieście najczęściej finansujemy zakup posiłkując się kredytem mieszkaniowym. Podstawowym dylematem przy wyborze kredytu jest wybór waluty. Banki oprócz kredytu w naszej rodzimej walucie proponują również kredyty walutowe, najczęściej są to franki szwajcarskie, euro, dolary amerykańskie czy funty brytyjskie. W 2010r kredyty walutowe s (...)

Przedstawiamy katalog z ofertami specjalnymi. Mieszkania w Bydgoszczy i okolicy. Atrakcyjne lokalizacje, niske ceny, ciekawe wnętrza. Oferty po remoncie ale i takie do własnej aranżacji. Jednym słowem nieruchomości o parametrach które czynią z nich okazje. Zapraszamy do zapoznania się z nimi, szczególny nacisk położyliśmy na oferty z kategori mieszkania Bydgoszcz.

Nieruchomości Bydgoszcz to także biura, są one jednym z podstawowych elementów umożliwiajacych funkcjonowanie firmy. Osobom fizycznym kub instytucjom możemy zoferować pomieszczenia biurowe o wysokim standardzie, a jednocześnie bardzo przystepnej cenie najmu. Pokoje mają powierzchnie od 12 metrów do 42 metrów i położone są w budunku zlokalizowanym w samym centrum Bydgoszczy. Pr (...)

Wszystkim noszacym się z sprzedażą przez naszą firmę mieszkania, domu proponujemy szczególną usługę, którą nazwaliśmy Tylko u Nas. Jest ona skierowana głównie do właścicieli mieszkań i domów ale także innych obiektów z zakresu nieruchomości Bydgoszcz, którzy zawrą z nami umowę pośrednictwa o charakterze wyłączności. Do głownych cech tej usługi należy: 1 (...)

Posiadamy do sprzedaży działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne w Przyłękach. Ta podbydgoska miejscowość oddalona o 10 minut jazdy od rogatek Bydgoszczy stala się w ostatnich latach jednym z miejsc migracji bydgoszczan chcących zamieszkać w własnym domu. Dwie ostatnie dzialki które posiadamy w ofercie są wyposażone w: wodę, energie elektrycznę, linie telefoniczną i znajdują się w (...)

Klientom kupującym za naszym pośrednictwem mieszkanie proponujemy promocję obejmującą upust od prowizji za nasze usługi. Tak zwana promocja "jesienno-zimowa" odnosi sie do  nieruchomości z kategori mieszkania Bydgoszcz i dotyczy upustu od cennikowej sumy brutto naszego wynagrodzenia w sytuacji gdy umowa przedwstępna i zasanicza dotyczaca tego samego lokalu mieszkalnego zostanie zawa (...)

Klienci naszego biura poszukują do kupna mieszkań z rejonu Bydgoszczy. Gro z nich pragnie nabyć lokal mieszkalny z grupy mieszkania Bydgoszcz za środki własne, czyli za gotówkę. Powinny to być mieszkania jedno lub dwupokojowe, o powierzchni od 28 metrów do  43 metrów. Lokale mają być wyposażone w balkon lub loggia i znajdować się w dzielnicach Bartodzieje, Wyżyny, Szweder (...)

Poszukujemy do kupna mieszkania o nastepujących parametrach: Rodzaj mieszkania - jedno ( M-2) lub dwupokojowe ( M-3 ) Rodzaj budynku - blok Materiał bloku - cegła Powierzchnia - do 50 mkw Lokalizacja- najlepiej Fordon w Bydgoszczy Cena do 200.000 zł Prosimy o kontakt! Pod numerem telefonu: 052 322 20 22, lub adresem: biuro@makowski.nieruchomosci.pl

Pilnie poszukujemy do kupna dla wiarygodnego klienta naszego biura mieszkania w Bydgoszczy. Mieszkanie powinno znajdować się w kamienicy. Powierzchnia mimimalna to 60 mkw, a maksymalna to 100 mkw. Stan lokalu dowolny, najlepiej do remontu. Cena mieszkania winna być rynkowa. Szczegółowe informacje udzielamy pod numerem telefonu  052 322 - 20 - 22

Klientom kupującym przez nas nieruchomość możemy zaproponować atrakcyjny kredyt mieszkaniowy. - kredyt do 100% wartości nieruchomości - oprocentowanie już od 3,15 % w CHF - okres kredytowania do 30 lat Bliższe informacje dostępne w biurze.

Klienci naszego biura zdecydowanie poszukuja do kupna następujących mieszkań: Typu M-4 na Bartodziejach, Bielawach, Leśnym, Skrzetusku, Szwederowie Typu M-5 na Bartodziejach, Bielawach, Leśnym, Skrzetusku, Szwederowie Szczegółowe informacje dostępne są w biurze. Nie czekaj zgłoś swoją ofertę!> telefon:    052- 322- 20- 20,   e- mail:   biuro@makowsk (...)

Podstawowe informacje: - promocja ( tzw. " Promocja Zimowa " ) obejmuje upust od sumy brutto prowizji w sytuacji gdy umowy przedwstępna i zasadniczna dotyczące tego samego lokal mieszkalnego ( mieszkania ) zostaną zawarte w okresie obowiazywania promocji. Przedmiot promocji: - dotyczy kupna mieszkań o powierzchni od 35 mkw do 65 mkw położonych w  mieście Bydgoszczy. Okres p (...)

powierzchnie - od 12 mkw do 42 mkw; w sumie 17 pomieszczeń na jednym poziomie standard - wysoki przeznaczenie - np: siedzibę firmy, szkołę językową lub uczelnie wyższą media - prąd, ogrzewanie centralne, woda ciepła, zimna, telefon, internet położenie - centrum Bydgoszczy parking - przed budynkiem otoczenie - inne budynki w tym obiekty biurowe cena - 25 zł/mkw - do negocjacji - ( cena zawie (...)

Mieszkania Bydgoszcz to typ nieruchomości które są najczęściej przedmiotem kredytowania w naszym mieście. Jak będzie kształtować się rynek kredytowy w 2011r. Bankowcy przewidują stagnację a wręcz wyhamowanie w sektorze bankowym pod względem ilości udzielanych kredytów. Wpływ na taką sytuację ma najprawdopodobniej Komisja Nadzoru Finansowego która wdrożyła w ostatnim okresie cz (...)

Mieszkania Bydgoszcz,domy Bydgoszcz lub działki Bydgoszcz to typy nieruchomości dla których Sąd Rejonowy w Bydgoszczy tj. X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgi wieczyste. Od 20 lutego br. weszła w życie nowelizacja ustawy o księgach wieczystych i hipotece. Zmiany obejmują min.: ustanowienie jednej hipoteki która zabezpieczy zarówno kapitał jaki i odsetki – nie ma j (...)

Treści zawarte w powyższej witrynie mają wyłącznie charakter informacyjny.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Makowski Nieruchomości 2007-2023.